logo_bip logo_rci_2 logo_et  w b
Konkursy
Konkursy

Konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych

W roku szkolnym 2016/2017 Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli jest współorganizatorem konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Organizacją I i II etapu wszystkich konkursów zajmuje się Kuratorium Oświaty w Kielcach. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie III etapu tych konkursów.

Wszystkie komunikaty, regulaminy i informacje dotyczące organizacji i przebiegu wszystkich etapów konkursów zamieszczane będą na bieżąco na stronie Kuratorium. W naszym serwisie, będziemy natomiast publikować tematy zadań konkursowych, kryteria oceny lub klucze odpowiedzi (po kolejnych etapach konkursów).

Jednocześnie informujemy, że dla nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursów uruchomiliśmy formy doskonalenia w postaci tematycznych sieci współpracy i samokształcenia. Są one prowadzone z wykorzystaniem platformy e-learningowej naszego ośrodka. Nauczyciele, którzy zapiszą się do wymienionych wyżej sieci otrzymają dostęp do odpowiednich zasobów tej platformy.

W celu zapisania się do odpowiedniej sieci współpracy należy przejść do zakładki Oferta naszego serwisu, zarejestrować się w Systemie Obsługi Szkoleń ŚCDN, wybrać odpowiednią formę oraz zapisać się do niej. Login (pesel) i hasło do SOS ŚCDN umożliwiają jednocześnie dostęp do platformy e-learningowej ŚCDN. Kod dostępu do kursu na platformie, przygotowanego dla danej sieci współpracy, przekazany zostanie w czasie konferencji metodycznych związanych z poszczególnymi konkursami.

 

Literatura obowiązująca uczestnika XIV Konkursu Humanistycznego dzieła dziedzictwa kulturowego regionu.pdf 

Informacja dla Szkolnych Komisji Konkursu Humanistycznego
Szanowni Państwo, członkowie Szkolnych Komisji Konkursu Humanistycznego
W zadaniu 14. (części zdania) proszę uznawać, oprócz wskazanych w kluczu, odpowiedź ucznia określającą wyrażenie „po policzkach" jako okolicznik. Uczeń może zatem otrzymać łącznie 1 punkt za odpowiedź: „mu – dopełnienie; po policzkach – dopełnienie" albo łącznie 1 punkt za odpowiedź: „mu – dopełnienie; po policzkach – okolicznik".
Wojewódzka Komisja Konkursu Humanistycznego

 

Konkurs Humanistyczny
 
Osoba odpowiedzialna:

 

Konkurs Matematyczny

Osoba odpowiedzialna:

 • Przewodniczący do spraw organizacyjnych konkursu
  • Katarzyna Pluta, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 41 362 45 48 wew. 123

 Konkurs Przyrodniczy

Osoba odpowiedzialna:

 • Przewodniczący do spraw organizacyjnych konkursu
  • Ewa Kwiecień, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  tel. 41 362 45 48 wew. 141Konkurs Języka Angielskiego

Osoba odpowiedzialna:

 • Przewodniczący do spraw organizacyjnych konkursu
  • Izabela Krzak–Borkowska, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  tel. 41 362 45 48 wew. 141

 

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych „Z Panem Scratchem za pan brat"

scratchsamiŚwiętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego do udziału w konkursie „Z Panem Scratchem za pan brat".
czytaj więcej…
 

Konkursy przedmiotowe

konkursy przedmiotowe logoŚwiętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli przez ostanie lata było współorganizatorem konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych.

czytaj więcej…
 

Projekt „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2016"

logo cale szybuj16Edycja konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2016" " skierowana była do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z województwa świętokrzyskiego.

czytaj więcej…
 

I Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych.

logo konkursuPierwszy raz w historii świętokrzyskiej oświaty uczniowie trzecich klas szkoły podstawowej stanęli do rywalizacji w znajomości języka angielskiego. Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli było organizatorem I Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych.

czytaj więcej…
 

Konkurs "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2015"

szybuj_bezpiecznie_logo_srednie_kolor1Kolejna edycja konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2015" dedykowana była dla uczniów wszystkich typów szkół z województwa świętokrzyskiego.

czytaj więcej…
 

„Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

olimpiada LOGOFundacja Centrum Solidarności zaprosiła uczniów drugich klas szkół ponadgimnazjalnych do udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii". Konkurs składał się z trzech etapów i ma na celu popularyzowanie wiedzy o historii Polski lat 1970–1990. ŚCDN było realizatorem konkursu w województwie świętokrzyskim.

czytaj więcej…
 

Konkurs "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze" 2014

szybuj_bezpiecznie_logo_srednie_kolor1 Kolejna edycja konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2014" dedykowana była dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z województwa świętokrzyskiego.

czytaj więcej…
 

Kolejna edycja Szkolnego Testu Wiedzy o Kielcach

wiedzaChętni gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Kielc wzięli udział w kolejnej edycji Szkolnego Testu Wiedzy o Kielcach. Atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego czekały na osoby, które najwięcej wiedzą o naszym mieście. Pierwszy etap Szkolnego Testu Wiedzy o Kielcach odbył się 24 września br. w szkołach, drugi etap – finał miejski – odbył się 3 października br. w sali konferencyjnej Archiwum Państwowego w Kielcach.

czytaj więcej…
 

VIII edycja Konkursu Ojczyzny Polszczyzny 2013/2014

Nauczyciele języka polskiego wszystkich poziomów edukacyjnych byłi uczestnikami wraz z uczniami w VIII edycji Konkursu Ojczyzny Polszczyzny 2013/2014.

czytaj więcej…
 

Szkolny Test Wiedzy o Kielcach – II edycja konkursu

wiedzaStowarzyszenie „Młodzi Demokraci" – Koło Kielce oraz Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasili uczniów kieleckich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Szkolnym Teście Wiedzy o Kielcach.

czytaj więcej…
 

V Świętokrzyski Konkurs Poezji w Języku Angielskim

logo longmanW dniach 10 grudnia 2013 r. oraz 11 grudnia 2013 r. o godzinie 10.00 odbył się V Świętokrzyski Konkurs Poezji w Języku Angielskim – odpowiednio dla gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs odbył się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. Organizatorami Konkursu byli Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wydawnictwo Pearson Longman. Zapraszeni zostali uczniowie z województwa świętokrzyskiego do udziału w konkursie.

czytaj więcej…
 

III Świętokrzyski Turniej Innowacji i Kreatywności dla gimnazjalistów

stik2013Zapraszene zostały gimnazja z całego województwa świętokrzyskiego do udziału w turnieju STIK 2014. Celem turnieju było m.in. rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, postaw kreatywnych, umiejętności pracy w grupie oraz popularyzacja wiedzy na temat innowacyjności.

czytaj więcej…
 

Konkurs historyczny dla świętokrzyskich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli jako partner we współpracy z Delegaturą Instytutu Pamięci Narodowej oraz Ośrodkiem Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej zapraszali uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa świętokrzyskiego do udziału w konkursie „Policja Państwowa w latach 1918–1945".

czytaj więcej…
 

VIII Świętokrzyski Przegląd Teatrów w Języku Angielskim

Zaproszone zostały szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne do udziału w VIII Świętokrzyskim Przeglądzie Teatrów w Języku Angielskim. Przedstawienia konkursowe odbyły się w Wojewódzkim Domu Kultury.

czytaj więcej…
 

Przed trzecim etapem Konkursu Języka Polskiego – spotkanie w ramach projektu Polonistyczna Dolina

dolina polonistycznaZapraszeni zostali nauczycieli języka polskiego pracujący w gimnazjum na spotkanie wspomagające przygotowanie finalistów do udziału w III etapie XI Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum.

czytaj więcej…
 

Konkurs Historyczny „Policja Państwowa w latach 1918–1945”

Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu Historycznego „Policja Państwowa w latach 1918–1945", połączone z wręczeniem nagród oraz dyplomów dla zwycięzców, wyróżnionych uczestników Konkursu i ich opiekunów, odbyło się 26 maja 2014 roku (poniedziałek) o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach przy ul. Seminaryjskiej 12.

czytaj więcej…
 

Konkurs "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze" 2013

szybuj_bezpiecznie_logo_srednie_kolor1 Kolejna edycja konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2013" dedykowana była dla uczniów z województwa świętokrzyskiego.

czytaj więcej…
 

Podsumowanie III Świętokrzyskiego Turnieju Matematycznego

matIIIZ prawdziwą przyjemnością informujemy, że III Świętokrzyski Turniej Matematyczny został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim Nauczycielom matematyki za zaangażowanie podczas realizacji zadań turnieju.

czytaj więcej…
 

Konkurs Plastyczny „Piękno i dobroć"

konkurs plastycznyUczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z województwa świętokrzyskiego oraz diecezji kieleckiej (z wyjątkiem uczniów szkół plastycznych) zaproszeni byli do udziału w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym „Piękno i dobroć".
czytaj więcej…
 

III Świętokrzyski Turniej Matematyczny „Matematyka – moja pasja, czyli Świętokrzyskie w liczbach”

matIIIUczniowie i nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjów województwa świętokrzyskiego brali udział w III Świętokrzyskim Turnieju Matematycznym „Matematyka – moja pasja, czyli Świętokrzyskie w liczbach”.

 

czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
<<  Styczeń 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
1617202122
2425262729
30     

© Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej.

Akceptuję ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information