logo_bip logo_rci_2 logo_et  w b fb
Aktualności

Aktualności

Szanowni Państwo,
Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Uczniowie, Rodzice,
przed nami rok szkolny 2019/2020. Życzymy wszystkim, aby był inspirujący. Niech entuzjazm oraz pasja towarzyszą Państwu w każdym szkolnym dniu, a praca będzie źródłem zadowolenia. Życzymy wielu sukcesów zawodowych i osobistych. Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty doskonalenia przygotowanej przez konsultantów Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.

Czekamy na Państwa
Dyrekcja i Pracownicy ŚCDN


logo menPodstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020:

czytaj więcej...


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą doskonalenia na rok szkolny 2019/2020.

czytaj więcej...


altProjekt „W drodze do wolności”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach we współpracy z Biurem Edukacji Narodowej Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty jest realizatorem projektu edukacyjnego „W drodze do wolności”. Adresatem są nauczyciele i uczniowie klas ósmych szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego. Zapraszamy do udziału w konferencjach i warsztatach.

czytaj więcej...


Projekt Polscy Olimpijczycy-Patrioci

Szanowni Państwo, mając na uwadze 100-lecie powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w innowacyjnym projekcie o charakterze edukacyjnym Polscy Olimpijczycy-Patrioci.


altProjekt „Egzamin ósmoklasisty – od analizy wyników do pracy na lekcji”

Zapraszamy nauczycieli języka polskiego, języków obcych oraz matematyki do udziału w projekcie poświęconym analizie wyników egzaminu ósmoklasisty.

czytaj więcej...


mem132

Projekt Mosty Edukacji Matematycznej w klasach I–III

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasza nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej do udziału w projekcie Mosty Edukacji Matematycznej w klasach I–III.

 

NOWAPODSTAWAPROGRSzanowni Państwo, w związku z wdrażaniem w szkołach ponadpodstawowych nowej podstawy programowej serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne dla nauczycieli. Wszystkie spotkania odbywają się w siedzibie Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.

czytaj więcej...


teatr logoProjekt „Teatralna przygoda” – teatr w każdej szkole. Trzecia edycja 2019/2020
Zapraszamy do udziału w projekcie „Teatralna przygoda”. Celem projektu jest wspomaganie nauczycieli w zakresie wzmacniania wychowawczej roli szkoły poprzez kształcenie świadomego odbiorcy kultury.

czytaj więcej...


klucz88

Projekt Kultura Uczenia się BIS. Druga edycja 2019/2020

Zapraszamy na szkolenia, spotkania i aktywności w sieci szkoły, które wierzą, że – cytując za dr Marzeną Żylińską: „Aby zmienić szkołę, musimy zmienić to, co dzieje się na lekcjach. Powinniśmy odejść od kultury nauczania i wprowadzić kulturę uczenia się”.

czytaj więcej...


Liderzy dla Mlodziezy LOGOŚwiętokrzyski Program Rozwoju Liderów „Liderzy dla Młodzieży" to regionalna szkoła liderów działających na rzecz młodzieży. Program powstał z inicjatywy Marszałka Województwa Świętokrzyskiego i realizowany jest przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach we współpracy z Fundacją Szkoła Liderów.

czytaj więcej...


logo Liderow Akademii Oswiaty Centrum Edukacji Obywatelskiej i Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach realizują bezpłatne, trzysemestralne studia podyplomowe Akademii Liderów Oświaty Szkoły Uczącej Się (ALO SUS).

czytaj więcej...


logo unoŚwiętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach z dniem 1 marca 2018 r. rozpoczęło realizację projektu „Uczeń i Nauczyciel Odkrywcami – rozwijanie kompetencji matematyczno-przyrodniczych” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014–2020.

czytaj więcej...


logo Świętokrzyski Program Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej Dziecięca Piłka Ręczna – III edycja

Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, że zakończyliśmy zmagania w Turniejach Finałowych w ramach III edycji Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej. Horyzonty Aktywności Fizycznej - Dziecięca Piłka Ręczna.


logo

Projekt „Nauczanie dwujęzyczne”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z Kuratorium Oświaty w Kielcach realizuje projekt „Nauczanie dwujęzyczne” skierowany do dyrektorów szkół, nauczycieli i przedstawicieli organów prowadzących szkoły. Projekt jest kolejną propozycją dla świętokrzyskich szkół zorganizowaną w ramach regionalnej kampanii Dwujęzyczne Świętokrzyskie.
Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji projektu w roku szkolnym 2019/2020.

czytaj więcej...


Projekt „Let's start the game”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza nauczycieli języków obcych szkół ponadpodstawowych do udziału w projekcie „Let’s start the game”.

 

 

czytaj więcej...

altProjekt „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2019”
 
Serdecznie zapraszamy szkoły do udziału w dziewiątej edycji projektu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2019” skierowanej do uczniów szkół z województwa świętokrzyskiego.
 

samiSerdecznie zapraszamy szkoły do udziału w IV edycji „Świętokrzyskiej Akademii Młodych Informatyków”. Wkrótce zamieścimy szczegółowe informacje.

 

Projekt „Język Obcy Nowożytny – droga do matury 2023”

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych oraz klas ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie „Język Obcy Nowożytny – droga do matury 2023”. Projekt będzie miał charakter modułowy. Przedsięwzięcie zrealizowane zostanie we współpracy z wydawnictwem Macmillan Education.

czytaj więcej...


Projekt „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Świętokrzyskie”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Dyrekcja Wojewódzkiego Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach serdecznie zaprasza osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą,  w tym m.in. nauczycieli, animatorów kultury, opiekunów zespołów artystycznych, członków stowarzyszeń, NGO, Kół Gospodyń Wiejskich, pracowników muzeów i bibliotek na SPOTKANIE INFORMACYJNE dotyczące kolejnej edycji programu Narodowego Centrum Kultury pn. „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”.

Pokaż archiwum

Aktualności

Aktualności
Przepraszamy, opis nie jest dostępny
Warsztaty „Systemy Informacji Geograficznej (GIS)”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasza nauczycieli geografii szkół ponadpodstawowych na warsztaty „Systemy Informacji Geograficznej – wprowadzenie do realizacji treści dotyczących GIS w nowej podstawie programowej”.

19.09.2019 czytaj więcej...

Konferencje „Nowa podstawa programowa z języków obcych dla szkół ponadpodstawowych”

Zapraszamy na bezpłatne konferencje przedmiotowo-metodyczne „Nowa podstawa programowa dla szkół ponadpodstawowych – nowe wyzwania dla nauczycieli języków obcych.”

19.09.2019 czytaj więcej...

Kurs doskonalący „Techniki malarskie w pracy nauczyciela przedmiotów artystycznych”

Serdecznie zapraszamy na kurs doskonalący „Techniki malarskie w pracy nauczyciela przedmiotów artystycznych”.

20.09.2019 czytaj więcej...

Kurs doskonalący „Rozwój i awans zawodowy nauczycieli mianowanych”

Pracownia Wychowania Fizycznego i Edukacji Wczesnoszkolnej zaprasza nauczycieli mianowanych, którzy są w trakcie stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego, na kurs doskonalący „Rozwój i awans zawodowy nauczycieli mianowanych”.

21.09.2019 czytaj więcej...

Warsztat „Dołącz do eTwinningu!”

W spotkaniu udział weźmie ambasador programu eTwinning w województwie świętokrzyskim oraz nauczyciele realizujący projekty w świętokrzyskich szkołach. W czasie zajęć omówione zostaną kwestie dotyczące realizacji projektów międzynarodowych w ramach programu eTwinning.

24.09.2019 czytaj więcej...

Konferencja przedmiotowo-metodyczna „Nowe kierunki metodyki nauczania języków obcych”

Zapraszamy nauczycieli powiatu kieleckiego na bezpłatną konferencję przedmiotowo-metodyczną „Nowe kierunki metodyki nauczania języków obcych”.

25.09.2019 czytaj więcej...

Konferencja inaugurująca projekt „Teatralna przygoda”

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji inaugurującej projekt „Teatralna przygoda”.

26.09.2019 czytaj więcej...

Kurs doskonalący „Doradca metodyczny, trener, moderator”

Przygotowanie uczestników do efektywnego prowadzenia działań rozwojowych na rzecz nauczycieli i szkół. Wzbogacenie warsztatu pracy uczestników. Zdobycie aktualnej wiedzy i nowych umiejętności w zakresie andragogiki.

30.09.2019 czytaj więcej...

Seminarium „Aktywne Inkubatory Dwujęzyczności – dobre praktyki CLIL 2019/2020”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego zapraszają do udziału wseminarium „Aktywne Inkubatory Dwujęzyczności – dobre praktyki CLIL 2019/2020”, których celem będzie promocja rozwiązań dwujęzycznych w szkołach na terenie województwa świętokrzyskiego.

30.09.2019 czytaj więcej...

Warsztaty „Mimetyzm zwierząt – nauka przez zabawę”

Zapraszamy nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej i nauczycieli przyrody uczących w szkole podstawowej na zajęcia dotyczące mimetyzmu zwierząt.

01.10.2019 czytaj więcej...

Konferencja inaugurująca VII edycję programu szkolnej edukacji onkologicznej

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli we współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Onkologii zaprasza na konferencję „Razem w drodze po zdrowie. Szkoła promująca zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem a świadomość onkologiczna społeczeństwa”.

02.10.2019 czytaj więcej...

Projekt „GeoGebra na lekcjach matematyki”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasza nauczycieli matematyki do udziału w projekcie poświęconym przygotowywaniu dynamicznych materiałów dydaktycznych w programie GeoGebra do wykorzystania w pracy z uczniami.

02.10.2019 czytaj więcej...

Warsztaty „Biogospodarka na co dzień - wykorzystanie metody badawczej w procesie nauczania”

Zapraszamy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych na warsztaty, w ramach których odpowiemy na wiele nurtujących pytań, np. Jak zwiększyć świadomość ekologiczną uczniów?

03.10.2019 czytaj więcej...

Kurs doskonalący „Zabawy matematyczne w przedszkolu”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego do udziału w kursie doskonalącym „Zabawy matematyczne w przedszkolu”.

05.10.2019 czytaj więcej...

Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka obcego w okresie wczesnoszkolnym

OSTATNI NABÓR! Zapraszamy na ostatnią edycję kursu kwalifikacyjnego, obejmującego tylko dwa semestry, prowadzonego przez doświadczonych wykładowców, w dogodnych terminach i niewygórowanej cenie. Kurs zapewnia kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i klasach I–III szkoły podstawowej w zakresie metodyki nauczania języka obcego oraz rzetelne doskonalenie językowe.

05.10.2019 czytaj więcej...

Kurs doskonalący „Gry matematyczne w edukacji wczesnoszkolnej”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasza nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej do udziału w kursie doskonalącym „Gry matematyczne w edukacji wczesnoszkolnej”.

06.10.2019 czytaj więcej...

Warsztaty „Gry i zabawy dydaktyczne na lekcjach języka obcego”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasza nauczycieli języków obcych przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej na warsztaty metodyczne.

08.10.2019 czytaj więcej...

Kurs doskonalący „Pracownia ekologiczna w szkole podstawowej – kurs podstawowy”

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasza nauczycieli przedmiotów przyrodniczych na szkolenie „Pracownia ekologiczna w szkole podstawowej – kurs podstawowy”.

10.10.2019 czytaj więcej...

Konferencja „Nowa podstawa programowa z informatyki w liceum i technikum”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji informacyjno-szkoleniowej przygotowującej nauczycieli do wdrożenia nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego z informatyki w liceum i technikum w roku szkolnym 2019/2020.

11.10.2019 czytaj więcej...

II Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych – konferencja

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zaprasza nauczycieli języka niemieckiego, którzy przygotowują uczniów do II Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych do udziału w bezpłatnej konferencji przedmiotowo-metodycznej.

15.10.2019 czytaj więcej...

Strona 1 z 2

© Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej.

Akceptuję ciasteczka na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information