Powrót do wyników

Liczba wolnych miejsc: nieograniczona

Zaloguj się - aby zapisać się na kurs
Kod formyKONS02
Nazwa formyII Świętokrzyski Przegląd Teatrów Szkolnych w Języku Angielskim oraz Niemieckim
Rodzaj formyKonkurs
Obszar tematycznyBlok przedmiotowy: Języki obce
Poziom edukacyjny Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła ponadgimnazjalna
AdresatNauczyciele języka angielskiego i innych języków obcych, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.
Cel/cele formyPrezentacja umiejętności językowych uczniów uczących się języka angielskiego. Uświadamianie, że formy parateatralne, w tym drama, są szczególnie pomocne i atrakcyjne w nauczaniu języka angielskiego.
Realizowane treściJest to dziewiąta edycja Przeglądu Teatrów Szkolnych (język angielski) oraz druga edycja (język niemiecki), w którym wezmą udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (przegląd teatrów w języku niemieckim obejmie tylko gimnazja). Wcześniejsze edycje zakończyły się sukcesem i cieszyły się powodzeniem wśród uczestników i publiczności.
W ramach projektu odbędą się warsztaty, w czasie których nauczyciele będą przygotowywani do pracy z uczniami na zajęciach teatralnych.
Sposób realizacjiWarsztaty dla nauczycieli odbędą się od października do grudnia 2014 r. Realizacja konkursu odbędzie się w marcu 2015 roku. Konkurs będzie realizowany w ciągu trzech dni.
Termin zgłoszenia udziału szkoły do Przeglądu Teatrów Szkolnych – do 24 lutego 2015 r. W zależności od ilości zgłaszających się szkół konkurs może się odbywać w dwóch etapach. Szczegółowe informacje ukażą się na stronie internetowej ŚCDN do końca października 2014 r.
KierownikSławomir Sobocki
Telefon kierownika 41 362 45 48 wew. 113
Email kierownikaslawomir.sobocki@scdn.pl
Powrót do wyników